Biz Kimiz?

/Biz Kimiz?

Parisegel.com, Türkiye’den Fransa’ya gelen kişiler ve kurumlar için şehir içi ve şehir dışı ulaşım ihtiyaçlarını, en kolay, en ekonomik, en güvenli şekilde sağlayan “Kişisel Ulaşım” firmasıdır.

Bir Türk firması olan Parisegel.com, Türkiye’den veya Avrupa’nın herhangi bir ülkesinden Fransa’ya gelen kişilerin, güvenli ve konforlu şekilde ulaşımı sağlamaktadır.

Ekonomik fiyata size tahsis edilmiş sürücülü VIP araç konforundan faydalanabilirsiniz. Tecrübeli sürücü ekibimizle güvenli araçlarımızla pratik bir seyahat deneyimi yaşarsınız.

IOS/Android uygulamalarımız veya websitemiz üzerinden kolaylıkla bize ulaşabilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz.

BİR AYRICALIĞINIZ OLSUN

Havalimanı karşılama hizmetleri, özel gün paket programları ve küçük misafirlerimize özel bebek koltuğu seçenekleri gibi farklı ek hizmet seçenekleri ile ayrıcalıklı ulaşımın keyfini sürün.

GÜVENLİ VE HUZURLU YOLCULUK

kendi bünyemizdeki profesyonel ve deneyimli sürücü ekibi, yüksek güvenlik ve kalite standartlarına uygun araçlarımız ile güvenli ve huzurlu bir yolculuk yapma imkanı sunuyoruz.

KURUMSAL HİZMET

Firmalara özel hazırlanmış ekonomik fiyat tarifeleri, toplantı ve kurum için her türlü rezervasyonlar firmamız tarafından istenildiği taktirde, otel, bilet ve müze gibi benzeri eğlence mekanları için özel rezervasyon yapılabilir.

HAVALİMANI TRANSFERLERİ

Paris-Charles des Gaule hava limanı, Paris-Orly hava limanı, Paris-Le Bourget hava limanı, Paris-Beauvais hava limanı gibi Fransa’daki belli başlı hava limanlarından transfer yapıyoruz.